Bicycle Favole

Bicycle Favole


Model numer: 1026506
 


 


Cena tego produktu: 17,58 zł.

Informacja magazynowa:


Brak na magazynie

 Główny magazyn:   0 sztuk

Szczegóły
Karta Bicycle Favole   W dzisiejszych czasach Gothic jest mieszanką terroru, hard rocka, ciemnych obrazów, fantasy ... i angażuje...   czytaj dalej>>
Author:
sztuk:

Karta Bicycle Favole

 

W dzisiejszych czasach Gothic jest mieszanką terroru, hard rocka, ciemnych obrazów, fantasy ... i angażuje różne trendy.

Favole Victorii Francés to najlepiej sprzedająca się książka na rynku sztuki fantasy. Fantazja stworzona przez Victorię znajduje się na wielu okładkach książek, grach i innych towarach. Jest uważana za jedną z najlepszych fantastycznych i gotyckich ilustratorów na świecie. Jej uderzające projekty i wyjątkowe podejście do tematów fantasy są powszechnie uznawane.

Świat fantazji Victorii obejmuje szeroki zakres tematów, od romantycznych i magicznych kanałów weneckich po mroczne podziemia gotyckich wampirów. Klasyczne przedmioty są wymyślane na nowo, a teraz stworzenia są tworzone w wyjątkowy i wpływowy sposób.

Karty są produkowane w USA i posiadają opatentowane wykończenie Bicycle®Air-Cushion ™, delikatnie ścięte krawędzie i konstrukcję warstwową dla lepszej gry.

Oferta specjalna