Tarcza Sizalowa do darta Winmau BLADE 5

Tarcza Sizalowa do darta Winmau BLADE 5


Model numer: WI3008
 


 


Cena tego produktu: 224,80 zł.

Informacja magazynowa:

On stock:

 Główny magazyn:   20+

Szczegóły
Winmau BLADE 5 Nowy system pająka pozwala na uzyskanie 9 mm2 dodatkowej powierzchni w polach podwójnych i 6 mm2 dodatkowego obszaru...   czytaj dalej>>
Author:
sztuk:

Winmau BLADE 5

Nowy system pająka pozwala na uzyskanie 9 mm2 dodatkowej powierzchni w polach podwójnych

i 6 mm2 dodatkowego obszaru w polach potrójnych, z 14% redukcja powierzchni prętu pomiędzy sektorami. Druty sektorowe są o 20% cieńsze

a druty promieniowe o 10% cieńsze dla większego potencjału do punktacji. Ostrość

kąta został zmniejszony z 90 stopni włącznie do 60 stopni.

Nowy bullseye i pole 25 posiadają lepszą wydajność i trwałość. Blade 5 posiada teraz

Rota-Lock trzyosiowy system blokady , który ułatwia rotacje tarczy.

 

Konserwacja tarczy Winmau

Tarcze do gry Winmau są produkowane z najwyższej jakości kenen sizalu przez naszych unikalnych specjalistów, dzięki czemu można mieć pewność, że nasze tarcze są najlepsze w swojej klasie pod względem długowieczności i możliwości zdobywania punktów. Jednak rzutki to gra zręcznościowa i aby jak najlepiej wykorzystać nasze produkty, radzimy postępować zgodnie z tymi prostymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad tarczą.

 

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest pytanie: Jak długo tarcza nadaje się do użytku? Jest to ciężko określic. Najważniejsze jaką znajomość i wiedzę na temat darta ma użytkownik, mechaniki rzutu i częstotliwości używania tarczy. Jest tak wiele czynników, które mogą wpływać na żywotność tarczy (w tym wagę rzutków, typu rzutu, rodzaju grotów itp.), Ale jeśli wykonasz nasze proste kroki opisane poniżej, otrzymasz maksymalną trwałość, punktację i radość z uzywania tarczy Winmau!

 

Obróć tarczę regularnie

W regularnych odstępach czasu zalecamy usunięcie pierścienia numeracyjnego z tarczy i obróć tarczę o kilka segmentów. Regularne przekręcanie tarczy powoduje rozproszenie zużycia, co zapewnia najdłuższe życie tarczy.

 

Należy zwrócić uwagę, że zużycie na obszarze 25 i bullseye nie może być chronione przez obrócenie tarczy, dlatego gry takie jak krykiet, które polegają na tej części tarczy, mogą spowodować zużycie środka.

 

Tarcze do gry Winmau są stale testowane na każdym etapie produkcji i zostały opracowane do pracy w najszerszym zakresie scenariuszy (w tym możliwie najszerszy zakres temperatur, wilgotności i klimatu). Zaleca się jednak, aby gdziekolwiek było to najlepiej umieść ja w suchym miejscu.

 

Nie moczyć Tarczy

Często użytkownicy użuwają detergentów do wycierania powierzchni tarczy. NIE MOŻNA pod żadnym pozorem dostarczać wilgoci gdyż sizal puchnie pod jej wpływem.

Uzywaj dobrych, ostrych grotów w rzutkach

Tępe, zakrzywione groty mogą powodować wczesne zużycie tarczy.

 

W ciągu ostatnich kilku lat drastycznie zmienił się projekt grotu rzutki, a na rynku dostępne są różne opcje mechaniczne i wzory (zobacz http://www.winmau.com/pages/634/Dart_Accessories/) w zakresie Winmau ). Ta ewolucja rozwinęła się z dwóch powodów:

 

1. Uścisk w dłoni dla graczy, którzy palcem dotykają grotu.

2. punktów na grocie dla lepszej penetracji tarczy i utrzymanie rzutki w tarczy.

 

Chociaż możesz wyczuć "dodatkowy" punk na grocie, gracze powinni mieć świadomość, że te nowe punkty mechaniczne będą zużywać tarczę znacznie szybciej niż głatkie groty. Bluntowe i zmodyfikowane groty mogą szybko uszkodzić tarczę, ponieważ mogą powodować nadmierne zagęszczenie. Skręcanie rzutki podczas usuwania z planszy może pomóc aby nie wyszarpywać włukien.

Tępe lub modyfikowane groty mogą wyciągnąć włókna z tarczy, która nie tylko będzie wyglądać źle, ale z biegiem czasu zmniejsza gęstość powierzchni i wpływa na wydajność płyty.

 

Ostre, gładkie groty, które nie są tępymi lub zahaczonymi, są najlepszą opcją, aby zmaksymalizować życie tarczy. Jednak groty nie powinny być zbyt ostre. Zbyt ostre groty mogą wbijać się w przewody, powodując wyskakiwanie rzutki z tarczy

Jak uzyskać ostre, głatkie groty

Użyj ostrzarki do grotów (zobacz http://www.winmau.com/pages/634/Dart_Accessories/ w zakresie Winmau) i regularnie zmieniaj groty. Obie opcje są dostępne we wszystkich dobrych sklepach z rzutkami.

 

 

 

Oferta specjalna