Tarcza Sizalowa do Darta Winmau BLADE Champion...

Tarcza Sizalowa do Darta Winmau BLADE Champion Choice Dual Core Trainer


Model numer: WI3023
 


 


Cena tego produktu: 78.504,44 zł.

Informacja magazynowa:

On stock:

 Główny magazyn:   6 sztuk

Szczegóły
Tarcza do darta - BLADE CHAMPIONS CHOICE DUAL CORE   Champions Choice to najwyższa klasa tarczy szkoleniowej. Barwy o wysokiej...   czytaj dalej>>
Author:
sztuk:

Tarcza do darta - BLADE CHAMPIONS CHOICE DUAL CORE

 

Champions Choice to najwyższa klasa tarczy szkoleniowej. Barwy o wysokiej widoczności i jednolita gęstość na zewnętrznym rdzeniu ułatwiają dokładność przy rzucaniu. Wyższa kompresja na wewnętrznym rdzeniu zwiększa opór pod powierzchnią, absorbując nadmiar energii kinetycznej dla większej trwałości. Nowy system okablowania Blade 5 umożliwia uzyskanie 9 mm2 dodatkowej powierzchni w obszarze podwajania i 6 mm2 w triplach. Przewody z sektorami dynamicznymi są o 20% cieńsze, a druty promieniowe są o 10% cieńsze, co zapewnia wyższy potencjał scoringowy. Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie drutu sektorowego dynamicznego została zwiększona o 20% w celu zapewnienia, że ??punkty rzutki prześlizgają się przez drut i wbija się do łóżka scoringowego. Nowy pierścień bullseye i 25 pierścieni posiadają technologię dyfuzji węgla dla ultra twardej powierzchni, dzięki czemu grot rzutki mogą prześlizgnąć się przez kątowe pierścienie do płyty, co zwiększa wydajność i trwałość. System Rota-Lock z blokadą trzyosiową zapewnia doskonałą przyczepność i łatwą rotację
Poziom zawodowy

Konserwacja dróg Winmau

Tablice do gry Winmau są produkowane z najwyższej jakości kenen sizalu najwyższej jakości przez naszych unikalnych specjalistów, dzięki czemu można mieć pewność, że nasze deski są najlepsze w swojej klasie pod względem długowieczności i możliwości zdobywania punktów. Jednak rzutki to gra zręcznościowa i aby jak najlepiej wykorzystać nasze produkty, radzimy postępować zgodnie z tymi prostymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad tarczą.

 

 

Obracaj tarczę regularnie

W regularnych odstępach czasu zalecamy usunięcie pierścienia numeracyjnego z tarczy i "obracać" tarczę o kilka segmentów. Regularne przekręcanie tarczy  powoduje rozproszenie zużycia, co zapewnia wydłuża życie tarczy.

 

Należy zwrócić uwagę, że zużycie na obszarze 25 i bullseye nie może być chronione przez obrócenie tarczy, dlatego gry takie jak krykiet, które polegają na tej części deski, mogą spowodować zużycie środka deski.

 

Deski do gry w Winmau są stale testowane na każdym etapie produkcji i zostały opracowane do pracy w najszerszym zakresie scenariuszy (w tym możliwie najszerszy zakres temperatur, wilgotności i klimatu). Zaleca się jednak, aby gdziekolwiek było to możliwe, umieść / ustaw swoją tarczę w suchym i chłodnym miejscu.

 

Nie moczyć Tarczy

 

Utrzymuj ostre groty w rzutkach

Tępe groty mogą powodować wczesne zużycie tarczy.

 

W ciągu ostatnich kilku lat drastycznie zmienił się projekt punktu grota, a na rynku dostępne są różne opcje mechaniczne i wzory (zobacz http://www.winmau.com/pages/634/Dart_Accessories/) w zakresie Winmau ). Ta ewolucja rozwinęła się z dwóch powodów:

 

1. Uścisk w dłoni dla graczy.

2. Moment 'wbicia' się grotu w tarczę i utrzymanie pozycji żeby rzutka nie wypadła z taczy.

 

 

Ostre, gładkie punkty strzałki, które nie są tępymi lub zahaczonymi, są najlepszą opcją, aby zmaksymalizować życie twojej tarczy